×

Biz Kimiz?

Türkiye’nin 7 farklı coğrafi bölgesinde; 7 farklı toprak yapısı ve 7 farklı iklim koşulunun, avantaj ve dezavantajlarını göz önünde bulunduran ORGANİKER; toprağın ihtiyaç duyduğu bitki beslenmesini araştırarak, ar – ge çalışmaları sonucunda geliştirdiği ürünler ile toprak yapısını iyileştirmek ve daha verimli hale getirmek amacı ile ortaya çıkmıştır.

Bünyesinde bilgi ve teknolojiye dayalı proje ve firmaların bulunduğu Teknopark İstanbul’dan kabul gören ilk ve tek tarım geliştirme firması olan ORGANİKER; ‘üreticiler tarafından stratejik bir ortak gibi güven duyulan, çevreye ve insana duyarlı, milli teknoloji odaklı bir tarım firması olmak’ hedefini benimsemiştir.

Kimyevi gübre ve ilaç kullanımı sonrası yorulan, çoraklaşan ve verimsizleşen toprak yapılarını eski verimli formuna geri döndürmeyi hedefleyen ORGANİKER; bilinçli bitki besleme ile %60’a kadar verim artışı sağlayarak, Türk tarımını geliştirecek milli bir amaca hizmet etmektedir.

Bu doğrultuda; çiftçilerin ve kurumsal üreticilerin ihtiyacına yönelik ücretsiz danışmanlık hizmeti veren ORGANİKER; Türkiye’nin tarım topraklarının hak ettiği potansiyele ulaşması için var gücüyle çalışmaya devam edecektir.

Organiker A.Ş.

Kurumsal ve dinamik yapıları ile hergün büyümekte ve yeniliğe açık olan şirketimizi ziyaret edebilirsiniz.

İletişim Organiker Nedir?